چگونه فشار مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب خانگی را اندازه گیری نمود؟

زمانی که میخواهید فشار مخزن را اندازه گیری کنید، باید مطمئن شوید که مخزن خالی است. به همین دلیل، ابتدا شیر برداشت را باز بگذارید تا آب داخل مخزن کاملاً خالی شود.

پلاستیک جلوی مخزن را جدا کنید تا شیر هوای مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی، مشخص شود. سپس با استفاده از یک پمپ بادی لاستیک دوچرخه، هوا را با فشار وارد مخزن کنید تا حدی که آب باقیمانده در مخزن نیز تخلیه شود. مراقب باشید که فشار بیش از حد وارد نکنیم چون باعث صدمه دیدگی بخش داخلی مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب می شود.

پس از تخلیه کامل آب، فشار مخزن را با یک gauge فشار اندازه گیری می کنیم. فشار مخزن حدوداً می بایست بین 7-8 psi باشد. اگر فشار مخزن، پایین تر از این عدد باشد، با پمپ بادی که در اختیار داریم، هوا را با فشار وارد مخزن می کنیم تا فشار مخزن حداکثر به 8 psi برسد.


چاپ  

شنبه تا چهار شنبه : 38021 - 021

ایمـیل: info@niusha.com

شنبه تا چهار شنبه: 38021 - 021

ایمـیل: info@novintasfie.com
درباره نوین تصفیه پارس
شرکت نوین تصفیه پارس، از سال 1383 با تکیه بر حمایت کارشناسان داخلی کشور و همچنین برقراری ارتباطات علمی با کشورهای پیشگام در حوزه تصفیه آب، تمامی تلاش خود را در زمینه طراحی و ساخت، مشاوره، نصب و راه اندازی سیستم های پکیج های تصفیه و گندزدایی آب را برای کاربردهایی همچون اسمز معکوس، نانوفیلتراسیون و اولترافیلتراسیون به کار گرفته است. 
Image

با ما در اینستاگرام همراه باشید
#novin.tasfie.pars